150 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Yeni
Nefa
Nefa

8K Hiremco HDMI Kablo 2.1V Hızlı 3D Altın Uçlu 1,5 Metre

0 yorum

- %100 Müşteri Memnuniyeti - Garantili- Aynı Gün Kargo

 

Hiremco 8K HDMI Kablo 1,5 metre - (Altın Uçlu)

HDMI Port'a Sahip Cihazlarınız Arasında Görüntü Aktarmanın En Kolay Yolu

 

HDMI ile Kusursuz Görüntü ve Ses Aktarımı

Hiremco; son zamanlarda pek çok ekran kartı ve dizüstübilgisayarda görmeye başladığımız HDMI çıkışı ile yüksek kaliteli ses vegörüntü iletebileceğiniz HDMI kabloyu sunar. Özellikle dizüstü bilgisayar vetelevizyon arasında bağlantı sağlayabileceğiniz  Hiremco  HDMI kablo 1,5 metreuzunluğa sahiptir. Maksimum3840x2160 (2160p) çözünürlük ve 30bit renk derinliğini destekleyen  Hiremco  HDMIkablo aynı zamanda 24bit ve 192 kHz kalitesinde 7.1 analog ses çıkışı dasağlayabilmektedir. Yüksek kaliteli  Hiremco  HDMI kablo ile kusursuz görüntü vesesin keyfini çıkarın.

 

Yüksek Netlikte Görüntünün Keyfini Yaşayın

Hiremco  HDMI kablo 17.28Gbps hızlara varan veri transferinimümkün kılabilmek için yüksek kaliteli, oksijensiz saf bakır malzemedenüretilmiştir.  Hiremco  HDMI kablo ile Full HD Blu-Ray filmlerinizi, playstationoyunlarınızı yüksek görüntü ve ses iletimi ile izleyip oynayabilir, çok yüksekçözünürlüklerde dijital tasarım yapabilirsiniz.  Hiremco  HDMI kablo sunduğu 576MHzbant genişliği ile DTS-HD, True HD gibi yüksek ses standartlarında veriaktarımı ve 1080p çözünürlükte video aktarımını kolayca mümkün kılmaktadır.

 

 

Altın Kaplama Uçlar ile Daima Yüksek Kalite

Hiremco  1,5 metre  HDMI kablo yüksek iletkenlik gösteren altın kaplama uçlara ve içbağlantı noktalarına sahiptir. Altın kaplama nem dolayısıyla oluşabilecekkorozyon oluşumunu engellemekte ve düşük direnç sayesinde daha iyi görüntü veses kalitesi sunmaktadır.

 

Modern Grafik Kartlarıyla Mükemmel Uyum

Hiremco  HDMI kablo, modern grafik kartları üzerinden birden fazlagörüntü desteği ile daha geniş masaüstü, yüksek çözünürlüklerde oyun deneyimive digital tasarım uygulamalarında mükemmel performans gösterir. AMD ve Nvidiaekran kartları  Hiremco  HDMI kabloyu otomatik olarak algılamakta ve tam uyumgöstermektedir.

Dayanıklı Dış Kaplama

Hiremco  HDMI kablonun dış etkenlere karşı üst yüzeyinindayanıklılığı yüksek yoğunluklu PVC kaplama ile sağlanmıştır. Kırılmalara vedarbelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

Teknik Özellikler

 

Uygulama: HDMI 'dan HDMI'a Bağlantı

Uzunluk: 1,5 metre 

Versiyon: 2.1

Renk: Siyah

Bağlantı: Altın Kaplama

3D Desteği : Var

 

HDR Destekli HDMI Kablo! 

    

HDR TV teknolojisi en parlak beyaz ile en koyu siyah arasındaki kontrastı daha vurgulu hale getirir, renkleri daha gerçekçi kılar ve görüntüyü genel olarak daha canlı gösterir. Bu sebeple HDR teknolojisi televizyonların ve monitörlerin görüntü kalitesinde gözle görülür bir gelişme sağlar.

Televizyonda ve monitörde HDR teknolojisinden faydalanmak için hem HDR destekli bir televizyona ya da monitöre, hem de HDR destekli bir HDMI kabloya sahip olmanız gerekir.

Risk almamak ve HDR destekli en iyi 1,5 Metre 8K HDMI 2.1 kabloya sahip olmak için kesin çözüm; satın alacağınız HDMI kablonun hdmi 2.1 desteği sunmasıdır.

 

 

 

Dolby Vision ve Dolby Atmos     

Destekli HDMI Kablo!


 

Dolby Vision  HDR görüntü teknolojisinin en üst seviyesidir ve Advanced HDR olarak tanımlanır. Görsel deneyime uygulanan efsane mühendislik, görüntü kalitesi için bu yepyeni standartta kullanılıyor. 

Dolby Vision  ekranınıza    olağanüstü renk, kontrast ve parlaklık katarak görüntüleme deneyiminizi dönüştürür, renk paletini ve kontrast aralığını önemli ölçüde genişletir ve her ekran için resmi otomatik olarak optimize etmek için dinamik meta verileri kullanır. 

Dolby Atmos ses teknolojisinin en üst seviyesidir ve Advanced Sound olarak tanımlanır. Ses kanallara kısıtlanmak yerine; etrafınızda üç boyutlu uzayda hareket eder, böylece eylemin içinde olduğunuzu hissedersiniz. Yeni bir yükseklik hissi sizi aksiyona ve tam bir ses atmosfe     rine sokar, havai hareket eden nesneleri gerçekçi bir şekilde tasvir eder ve nefes kesen bir ses kalitesi üretir.

Dolby Atmos , pürüzsüz ses ile berraklık, zenginlik, detay ve derinlik gibi her şeyi harekete geçirir. Güçlü hareket eden bir eğlence deneyimi sunar.

HDMI kablonun     Dolby Atmos    destekli olması için hdmi 2.1, hdmi 2.1a veya hdmi 2.1 olması şarttır. Hdmi 1.4 kabloların     Dolby Atmos    desteği yoktur. 

Dolby Vision  görüntü ve Dolby Atmos ses için Hiremco 1,5 hdmi 2.1 kablo mükemmel seçimdir.

 

HDCP 2.2 Destekli HDMI Kablo!


 

High Bandwith Digital Content Protection (HDCP 2.2) Yüksek Bant genişliğinde Sayısal İçerik Koruması olarak tanımlanan bu protokol BluRay cihazların ve Netflix, Digiturk gibi yayınların ve içeriklerin kopyalanmasını engellemek amacıyla oluşturulmuştur.

 

HDMI kablonun     HDCP 2.2    destekli olması için hdmi 2.1, hdmi 2.1a veya hdmi 2.1olması şarttır. Hdmi 1.4 kabloların     HDCP 2.2    desteği yoktur.

 

HDCP 2.2 ile korunan Full HD ve 8K yayınları sorunsuz izleyebilmek için Hiremco 1,5 Metre hdmi 2.1 kablo mükemmel seçimdir.

 

21:9 Ultra Wide Screen Aspect Ratio


 

Hdmi 1.4 kablo kullanımında; Ultra Wide Monitörlerde 21:9 Destekli yayınları izlerken veya uygulamaları kullanırken altta ve üstte siyah bölüm kalır ve görüntü monitöre tam oturmaz.

HDMI kablonun     21:9 Aspect Ratio    destekli olması için hdmi 2.1, hdmi 2.1a veya hdmi 2.1 olması şarttır. Hdmi 1.4 kabloların     21:9 Aspect Ratio    desteği yoktur.

 

Ultra Wide Monitörlerde 21:9 Destekli yayınları sorunsuz izlemek ve uygulamaları sorunsuz kullanmak    için Hiremco 1,5 Metre hdmi 2.1 kablo mükemmel seçimdir.

 

Apple TV 8K için Hdmi 2.1 Kablo!

 

Apple TV 8K cihazının HDMI çıkışı 18 Gbps band genişliğinde ve hdmi 2.1a olup; Hiremco hdmi 2.1 kablonun sahip olduğu 18 Gbps band genişliği ve sahip olduğu üstün kalitesi sayesinde; Apple TV 8K cihazınızın 8K 60Hz, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos gibi başlıca özelliklerinden en mükemmel bir şekilde faydalanabilirsiniz.

 

HDMI kablonun HDR ve Dolby Vision destekli olması için hdmi 2.1a veya hdmi 2.1olması şarttır. 
Hiremco 1,5 Metre hdmi 2.1 kablo ile Apple TV 8K cihazınızda aşağıdaki 
   formatlarda görüntü alabilirsiniz   ;

8K SDR 60Hz YCbCr 4:4:4
8K SDR 60Hz RGB High

8K HDR 60Hz YCbCr 4:2:2

 

Netflix için Hdmi 2.1 Kablo!

 

Netflix ile kesintisiz ve problemsiz bir yayın izleyebilmek için televizyonunuzun hdmi girişinin ve hdmi kablonuzun mutlaka HDCP 2.2 destekli olması gerekmektedir. 

 

HDMI kablonun     HDCP 2.2    destekli olabilmesi için hdmi 2.1, hdmi 2.1a veya hdmi 2.1 olması şarttır. Hdmi 1.4 kabloların     HDCP 2.2    desteği yoktur.

 

Netflix tarafından HDCP 2.2 ile korunan Full HD ve 8K yayınları sorunsuz izleyebilmek ve    Netflix'in sunduğu 8K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos ve 8K 60Hz görüntü teknolojilerinden tam anlamıyla yararlanabilmek için     Hiremco 1,5 Metre hdmi 2.1 kablo mükemmel seçimdir.

 

Denon 8K AV Receiver için Hdmi 2.1 Kablo!


 

HDR destekli Denon 8K AVR ve diğer HDR destekli 8K AVR cihazların HDMI çıkışı hdmi 2.1a veya hdmi 2.1 olup; Hiremco 2.1b HDMI Kablo ile 8K AVR cihazlarınızın 8K 60Hz, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos, HDCP 2.2 gibi başlıca özelliklerinden en mükemmel bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Hiremco hdmi 2.1 kabloyu Denon 8K AVR, Sony 8K AVR, Pioneer 8K AVR, Yamaha 8K AVR, Onkyo 8K AVR ve Marantz 8K AVR cihazlarınızda en iyi performanla kullanabilirsiniz.

 

PS4 PRO 8K için Hdmi 2.1 Kablo!

 

PS4 PRO cihazının HDMI çıkışı 18 Gbps band genişliğinde ve hdmi 2.1a olup; Hiremco hdmi 2.1 kablonun sahip olduğu 18 Gbps band genişliği ve sahip olduğu üstün kalitesi sayesinde; PS4 PRO cihazınızın 8K ve HDR özelliğinden en mükemmel şekilde faydalanabilir, görüntü ayarlarında RGP Aralığı'nı TAM seçebilir ve 2160p-RGB görüntü elde edebilirsiniz.

 

HDMI kablonun       HDR      destekli olması için hdmi 2.1a veya hdmi 2.1 olması şarttır.

 

PS4 PRO ile hdmi 1.4 kablo veya sertifikasız hdmi 2.1 kablo kullanırsanız görüntüde donma, cihazın kendini kapatması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi kullandığınız kablonun veri taşıma band genişliğinin, PS4 PRO'nun gönderdiği veriyi taşıyamamasıdır.

 

PlayStation 4 PRO ve XBOX One S ile problemsiz bir görüntü, yoğun ve gerçekçi oyun deneyimi, olağanüstü net videolar ve her anında inanılmaz ayrıntı seviyesi için 18 Gbps band genişliğine sahip 8K 60 Hz HDR Destekli Hiremco 1,5 Metre 2.1b hdmi kablo mükemmel seçimdir.

 

 

Digiturk 8K için Hdmi 2.1 Kablo!​


 

Digiturk 8K yayınını SagemplusIQ 8K kutu ile yapıyor.     SagemplusIQ digiturk kutusunun ve 8K televizyonların hdmi çıkışları 18 Gbps band genişliğinde ve hdmi 2.1 dır.

 

8K yayınını mükemmel netlikte ve akışta izleyebilmeniz için kutu ile televizyonunuz arasında kullandığınız HDMI kablonuzun da mutlaka hdmi 2.1 olması ve HDCP 2.2 desteğine sahip olması gerekir.

 

HDCP 2.2 Desteğine sahip olmayan hdmi kablo kullanımında, digiturk kutusundan sağlıklı görüntü alamazsınız.

Hdmi 1.4 kabloların HDCP 2.2 desteği yoktur.

 

Piyasada birçok hdmi 2.1 kablo satılıyor. Ancak bu kabloların, gerçekten hdmi 2.1kabloda olması gereken kalite ve teknolojik altyapıya sahip olduğundan emin olmanın tek yolu kablonun Premium Sertifikasına sahip olmasıdır.

 

Digiturk 8K uydu cihazınızdan en mükemmel görüntüyü alabilmek için; Hiremco 1,5 Metre hdmi 2.1 Hdmi kablo mükemmel seçimdir.

 

Turkcell TV+ 8K için Hdmi 2.1 Kablo!


 

Superonline 8K yayınını Turkcell TV+ 8K kutu ile yapıyor. Turkcell TV+ 8K kutusunun ve 8K televizyonların hdmi çıkışları 18 Gbps band genişliğinde hdmi 2.1 dır.

8K yayınını mükemmel netlikte ve akışta izleyebilmeniz için kutu ile televizyonunuz arasında kullandığınız HDMI kablonuzun da mutlaka hdmi 2.1 olması ve HDCP 2.2 desteğine sahip olması gerekir.

 

HDCP 2.2 Desteğine sahip olmayan hdmi kablo kullanımında, Turkcell TV+ 8K kutusundan sağlıklı görüntü alamayabilirsiniz.

 

Hdmi 1.4 kabloların HDCP 2.2 desteği yoktur.

 

SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM ÜRÜNLERİMİZİ.

      İSTANBUL KARAKÖY ŞUBEMİZDEN

        BURSA NİLÜFER ŞUBEMİZDEN.

            ELDEN TESLİM ALABİLİRSİNİZ.

2 Taksit3 Taksit6 Taksit
45,15 x 2Toplam : 90,30 TL30,42 x 3Toplam : 91,26 TL15,69 x 6Toplam : 94,14 TL
45,15 x 2Toplam : 90,30 TL30,42 x 3Toplam : 91,26 TL15,69 x 6Toplam : 94,14 TL
45,15 x 2Toplam : 90,30 TL30,42 x 3Toplam : 91,26 TL15,69 x 6Toplam : 94,14 TL
45,15 x 2Toplam : 90,30 TL30,42 x 3Toplam : 91,26 TL15,69 x 6Toplam : 94,14 TL
45,15 x 2Toplam : 90,30 TL30,42 x 3Toplam : 91,26 TL15,69 x 6Toplam : 94,14 TL
45,15 x 2Toplam : 90,30 TL30,42 x 3Toplam : 91,26 TL15,69 x 6Toplam : 94,14 TL
45,15 x 2Toplam : 90,30 TL30,42 x 3Toplam : 91,26 TL15,69 x 6Toplam : 94,14 TL
45,15 x 2Toplam : 90,30 TL30,42 x 3Toplam : 91,26 TL15,69 x 6Toplam : 94,14 TL

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.